Підсумки 2015 року.

Вчетверте. Все ж таки, залишається однією з моїх улюблених традицій.

Now playing: Ноль – Человек и кошка; Miles Davis – Flamenco Sketches.
Досягнення року: “И предал я сердце мое тому, чтобы исследовать и испытать мудростью все, что делается под солнцем”. Я не знав, що в мені може бути стільки open-mindedness та небажання судити людей навколо.
Подія року: Переїзд в далеку країну з дивними людьми
Настрій року: Минулого року це було “после меня хоть потоп”, цього — воно ж, тільки у масштабах, які я не вважав можливими взагалі рік тому. +  Самоаналіз, рефлексія, дереалізація, пустота. + Братбратанбратішка.
Зустріч року: Мій сивий друг вечірній.
Геморой року: Сам я собі стабільно створюю більше проблем ніж будь-хто зовні
Країна року: Україна.
Місто року: Мерзбург, хоча я його і не сильно люблю.
Слово року: Сюрреальність
Подорож року: Зима 2015. Нічого мене не змінило більше тої подорожі.
Веб-сервіс року: Quora!
Колір року: всі теплі відтінки
Запах року: Ароматичних паличок, Dhoop’a, моєї воскової свічки.
Новина року: “Sehr geehrte xxx, yyy, zzz, wir freuen uns Ihnen mitteilen zu können, dass Sie die Prüfung bestanden haben und wir Sie zum Studium an unsere Hochschule einladen möchten.”
Книга року: Екклезіаст
Фільм року: Dead Man + The Seventh Seal
Пісня року: Händel – “Sarabande”
Жах року: Війна та те, що мені стало комфортно не спілкуватися з багатьма людьми з Росією. Це не норма.
Заклад року: Столовка сьомого корпусу НТУУ “КПІ”, Ярославна на Золотих Воротах.
Напій року: Чай — це вічне, цього року – з доданням .. всього. І, окремою позицією, вино.
Їжа року: Паста
Транспорт року: Машини, які розвозять хліб по маленьких селах навколо Батурина о четвертій годині ранку, і Укрзалізниця.
Бренд року:  Навіть якось соромно згадувати Коблево
Антилюдина року: В конкретно моєму житті тримає свої позиції стабільно та сама людина. ВВП і т.п. як минулого року — суєта суєт і до /мого/ року стосунку не має.
Мрія  на наступний рік:  Працювати над собою, своїми знаннями та розвитком своєї особистості як норма і база, а не лише коли відчуття вини мене заставить. О, і ще, точно, прибрати вину з мого життя.
Побажання собі на 2013 2014 2015 2016 рік: Прибрати достатньо фільтрів, блоків, туманностей в моїй голові, щоб повернутися до тих рівнів, які вважаю істинно моїми. Розвиватися як особистість темпами десь так 5-6 років тому. Звільнити весь потенціал та неймовірні ресурси, які є у мене всередині, і які показуються лише періодично при правильніх фазах Місяця та багатьох інших співпадіннях, або хоча б навчитися довільним чином отримувати доступ до тих  ресурсів, коли вони мені потрібні. Жити так, щоб відчуття вини про те, що я нічого не роблю, хоча міг би, відпустило. Мати більший attention span та більше сили волі, і взагалі краще себе контролювати, а не як зараз. Пити зі своїми демонами чай, і бути з ними в таких стосунках, щоб я міг з ними домовлятися про області впливу. Мати чисту совість. Познайомитися зі стимулюючими людьми, і взагалі мати стільки ж екстраординарних та великих людей в М. як я мав/ю в Місті.


Файне місто Мерзбург

Now playing: Астор Пьяццола: Времена Года – Весна

Навіть не знаю,  звідки почати.

Поїздка в автобусі відбулася набагато приємніше та легше,  ніж я очікував. Познайомився з німецьким водієм фури,  який мені розказав,  що обожнює Україну,  бо там багато гір і гарні люди,  а також сказав,  що німці досить часто обманюють,  і щоб я не сильно довіряв будь-кому старше 20 років. Дякую, пам’ятатимемо.

Мерзбург о п’ятій ранку зустрів мене так:

IMAG1595

Кімната гуртожитку:

IMAG1597IMAG1596

Read more...

Абсент

Полынью, мятой и желчью
дохнуло с дальнего кряжа
где же, земляк мой, где же?
Горькая девушка наша? \

Read more...

Західно-Український Щоденник — Івано-Франківськ. Частина перша.

We were somewhere around Barstow on the edge of the desert when the drugs began to take hold. I remember saying something like “I feel a bit lightheaded; maybe you should drive…” And suddenly there was a terrible roar all around us and the sky was full of what looked like huge bats, all swooping and screeching and diving around the car, which was going about a hundred miles an hour with the top down to Las Vegas. And a voice was screaming: “Holy Jesus! What are these goddamn animals?” — Hunter S. Thompson

Початок

Думка про поїзку з’явилася дуже стихійно, була забута, потім з’явилася знову. Взагалі, поїздка планувалася тільки у Львів. Потягом туди, три дні там, потягом назад. Листаю діалог ВК тих часів. Посилання на якісь хостели, номери потягів, “Стоит думать обо всем: транспорт, место, даты, вещи, планы…”, відео “Євротур – Братислава”, таке.

Далі, за пару днів до від’їзду, за чаєм на кухні квартири десятого поверху, плани різко почали ставати все менш і менш чіткими, і у плані подорожі, намальованному на вікні, почали з’являтися такі назви як Ужгород, Івано-Франківськ, Нетішин, Тернопіль, вікна покрилися картами, блок-схемами, якимись розрахунками… Дуже приблизно накидали плани, забронювали хостел в ІФ та у Львові (бронював обидва під час останніх акордів на той час ще незакритої сесії, в рідному універі, на колінці, як зараз пригадую), та вирішили подивитись, що з того буде.

Read more...

Підсумки 2014 року

Вже втрете :)

Досягнення року: Зрозумів, how much room for growth I have; також — пару раз дуже глобально не побоявся змінити статус кво в декількох важливих областях мого життя.
Подія року: Євромайдан, знову. + Західфест, Гогольфест
Настрій року: Послє мєня хоть потоп
Зустріч року: М., Т., В.?
Геморой року: Сесії; Квартирный вопрос; сто перша заповідь
Країна року: Україна
Місто року: Львів.
Слово року:
Подорож року: автостопом до Львову та назад та повернення цілим та неушкодженим
Веб-сервіс року: http://rozklad.kpi.ua; http://tomato-timer.com
Колір року: сірий, жовтий
Запах року: спаленої гуми
Новина року:
Ржач року: ущемление русскоязычного населения в восточных областях Украины
Книга року: Карол Чапек, “Рассказы”
Фільм року:
DJ року: –
Пісня року: Вій – “Йшов я небом”; Сумка не колёсах – “В комбинезоне”; Tom Morello – “Stray bullets”; Таганка; А.Непомнящий “Автостопная” и “Растаманское лето”; Modest Mouse “The good times are killing me”; “Avanti ragazzi di Buda”; Ляпис – “Воины света” //так як цього року з ластиком не склалося, критеріями відбору був пошук в повідомленнях ВК по словам “подсел”, “(блестящая||офигенная) (песня||композиция)”
Жах року: див. “Подія Року”. Рівно як і рік тому.
Заклад року: Хмм.  Хай буде “Living Room”@Контрактова
Напій року: Чай.
Їжа року: Паста, пельмені/вареники, пюре.
Транспорт року: Метро + попутки
Бренд року:  –
Антилюдина року: Владимир Владимирович
Мрія  на наступний рік: Вакансія поки відкрита.
Побажання собі на 2013 2014 2015 рік: Більше вчитися та більше приділяти увагу тому, “що в мене не можна відібрати” (привіт, Сенека.), жити простіше, з меншою кількістю деталей в усьому, downshifting, simple living, minimalism; Задовольнятися простим та вічним. Для щастя треба справді дуже небагато.