But now we spent the day

So completely uninspired

Asking, “Why should I be tired?”

They’re filling the potholes in on Silver Street

You’re waking the neighbours up at noon

Now your friends are out on break

And you’re out on your brown lawn

Breaking the dirt with a broom

(Ben Folds – Silver Street)

Канікули на диво спокійні.

Відчуваю, що в кінці, коли мене питатимуть як я їх провів, я скажу що вони пройшли пролетіли пропали зникли анігілювалися. Ніби їх не існувало взагалі. Як часу, просто не існувало у календарі, тотальна амнезія. Як це завжди буває. Ніякого росту мене над собою, ніякого самовдосконалення, просто купа ДЗ, зробленого в останню ніч, можливо якісь враження.

Хоча можна на це подивитися з іншого боку – перша половина 2013 року буде дуже важкою. Це не бездіяльність, це стратегічне накопичення енергії. Можливо я її не відчуваю, але вона є. Я зроблю рівно стільки скільки потрібно на канікулах, і використаю по максимуму свій шанс ніяк цей час не використати.

Канікули все рівно пройдуть, незалежно від кількості списаних листків з планами чи часу, проведеного думаючи як ефективніше їх провести. У цьому моя пролема (одна з) – занадто ускладнювати своє життя, старатися його структурувати там, де це абсолютно непотрібно.

Лінкольн сказав щось на зразок “Якщо мені треба було б за 4 години зрубати дерево, три з них я точив би сокиру”. Я точу сокиру весь час, створюючи собі ілюзію що я щось роблю.

Отже, залишився тиждень, плани:

  1. МАН
  2. Олімпіада з програмування
  3. ДЗ всі
  4. ІАРи/СІАРи, підготовка до ПАКР
  5. Все.

І не треба робити вигляд що у мене роботи вище криши.